Connect with us

Lajme

Ja sa persona ishin dhe si rrodhi ngjarja e sulmit ndaj autobusit

Autobusi i ri i linjës 4 i “Trafikut Urban” është sulmuar nga dy apo tre persona, merr vesh Koha.net.

Published

on

 

Ata dyshohet se kanë thyer xhamin e derës hyrëse të autobusit në stacionin te Bregu i Diellit.

Nga autobusi kanë dalë shoferi dhe konduktori, por s’kanë arritur që t’i zënë të dyshuarit.

Autobusët e rinj të shumëpërfolur janë lëshuar dje në qarkullim për herë të parë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending