Connect with us

Lajme

Ja sa për qind i ndajnë Trumpin e Clintonin

Thuajse dhjetë ditë para zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kandidati republikan, Donald Trump, ka reduktuar disavantazhin ndaj rivales demokrate, Hillary Clinton.

Published

on

Clintonin dhe Trumpin tani i ndajnë vetëm 2 për qind, sipas një sondazhi kombëtar nga ABC dhe Washington Post.

Konsensusi për ish-sekretaren amerikane të Shtetit është 47%, ndërsa miliarderi shkon në 45%.

Sondazhi është realizuar mes 24 dhe 27 tetorit, para se FBI të njoftonte se kishte rihapur hetimet rreth emailave të kandidates demokrate.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending