Connect with us

Lajme

Ja sa i ftohtë do të jetë dimri i këtij viti

Një dimër më i ftohtë dhe më i lagësht se vjet pritet të vijë në Europë dhe në vendin tonë. Këto janë parashikimet e 3BMeteo për këtë dimër, që flasin për një stinë dinamike me disa valë të ftohti të hidhur.

Published

on

Mesdheu do të ndikohet në fakt nga masa ajrore me karakteristika të ndryshme.

Krahasuar me vitin e kaluar, dimri 2016 – 2017 do të jetë më i ftohtë dhe do të shënojë më shumë ditë me shi se masatarja e zakonshme. Shira të dendur priten në të gjithë vendin.

Tempreaturat në në tërësi do të jenë nën mesataren në veri; në mesatare ose pak më poshtë në qëndër të vendit dhe, pak mbi mesataren, në jug. Ky skenar është në përputhje me ditët e ftohta.

Sasia më e madhe e borës pritet të bjerë në veri dhe juglindje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending