Connect with us

Sporti

Ja pse zgjodhi Pogba Manchester Unitedin

Published

on

Agjenti i Paul Pogba, Mino Raiola ka zbuluar arsyen e rikthimit të klientit të tij te Manchester United.

Kalimi për herë të dytë i 23-vjeçarit në Old Trafford shënoi rekordin botëror të transferimeve, plot 110 milionë euro.

“Po, Manchester United nuk ishte në Ligën e Kampionëve dhe nuk ishte kampion, por ata kishin shumë nevojë për ne”, tha Raiola.

“Paul tha se United ishte në zemrën e tij, Woodëard e dëshironte atë në skuadër para një viti dhe Mourinho e kishte kërkuar atë te Chelsea. Kështu që kur të dyja këto u kombinuan, menduam se ishte e drejtë që ai të rikthehej te United”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending