Connect with us

Lajme

Ja nga dora e kujt u vranë Isuf Haklaj dhe Sebahate Tola, sipas Bajram Gecajt

Bajram Gecaj, zëvendësministër i Pushtetit Lokal ka thënë se Sebahate Tolaj dhe Isuf Haklaj janë vrarë nga dora kriminale e urdhëruesve anti-kombëtarë.

Published

on

Ai këtë koment e ka bërë në llogarinë e tij në Facebook, teksa i ka bashkangjitur edhe disa fotografi nga fshati Raushiq e Pejës, ku edhe u përurua një pllakë përkujtimore për ish-policët.

Tolaj e Haklaj janë vrarë 13 vitë më parë, më 24 nëntor të vitit 2003.

“Nga shënimi i 13 vjetorit të vrasjes së tezakut Isuf Haklaj dhe Sebahate Tolaj nga dora kriminale dhe urdhëruesit anti-kombëtarë….lavdi dëshmorëve”, ka shkruar ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending