Connect with us

Lajme

Ja në cilin vend gjenden pemët mijavjeçare dhe konsiderohen si shpirtërore (Foto)

Published

on

Pranë qytetit të Morondava në bregun perëndimor të Madagaskarit gjendet një pyll i lashtë me pemë baobab. E veçantë për Madagaskarin, speciet tipike për këtë vend janë të shenjta për popullin Malagasy. Disa nga pemët këtu janë mbi një mijë vjet të vjetra. Është një vend shpirtëror, dhe pothuajse magjik./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending