Connect with us

Lajme

Ja kush dyshohet se e plagosi Noizyn

Published

on

E PLOTËSUAR/

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizy është plagosur nga vëllai i reperit nga Prishtina, Cozman, në përplasjen me armë zjarri që patën këta dy reperë sot në Prishtinë, thonë burime të Insajderit brenda Policisë së Kosovës.

Burimet e Insajderit brenda policisë thonë se Noizy është plagosur lehtë nga të shtënat, dhe se tetë persona janë shoqëruar në polici pas përplasjes.

Sot rreth orës gjashtë në Prishtinë, Grupi i udhëhequr nga Noizy, OTR është përleshur me reperin Cozman në qendër të Prishtinës.

****

Rreth orës 17:20 minuta në sheshin e Prishtinës, konkretisht afër hotelit ‘Swiss Diamond’, ka pasur të shtëna me arme ku ka mbetur një i plagosur i cili dyshohet të jetë shok i këngëtarit Noizy.- Zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti e ka konfirmuar për lajmi.net plagosjen që ndodhi në Prishtinën.

Sipas Ahmetit një person është i plagosur dhe tre persona të tjerë janë të shoqëruar në polici.

“Një person është i plagosur, ndërsa tre të tjerë janë të shoqëruar në polici”, ka thënë Ahmeti.

****

Një përleshje e madhe ndërmjet reperëve sapo ka ndodhur në Prishtinë, te Swiss Daimond Hotel, transmeton Koha.net.

Burime të Koha.net marrin vesh se në përleshje është një i plagosur me armë zjarri.

Policia ka ndërhyrë dhe këtë rast ka arrestuar tre persona.
Në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe urgjenca cila të plagosurin e ka dërguar në QKUK, transmeton koha.net.

Mendohet se përleshja ka shpërthyer pas një mosmarrëveshje ndërmjet reperëve.
Në vendin e ngjarjes thuhet të jetë parë edhe Noizy me grupin e tij OTR.

14331645_10209660254319809_1903121775_n-600x450

14360236_547948428730141_1348510784_o

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending