Connect with us

Sporti

Ja kur do të kthehet Sergio Ramos

Derisa 15 lojtarë të “Los Blancos” janë të angazhuar me Kombëtaret e tyre për ndeshjet e ardhshme eleminatore të Kampionatit Botëror Rusia 2018.

Published

on

Sergio Ramos është shumë afër të jetë në 100% e tij për ndeshjen e ardhshme të Realit, pasi Marca raporton se ai është rikthyer stërvitjeve të lehta me fizioterapeutët e klubit.

Ka dyshime për Casemiron për kontestin e ardhshëm, me lojtarin i cili kishte pësuar një lëndim më serioz në një përballje kundër Espanyolit në shtator, dhe stafi mjekësor beson se brazilianit do t’i duhen edhe 3 javë për rikuperim të plotë

Ndërkohë, Benzema dhe Pepe ende janë në dyshim pasi dyshja është lënë jashtë për një kohë të pacaktuar për shkak të lëndimeve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending