Connect with us

Lajme

Ja kur do të jetë raundi i ri i bisedimeve Kosovë-Serbi

Raundi i ri i bisedimeve në Bruksel në mes Prishtinës dhe Beogradit pritet të zhvillohet me 16 dhe 17 nëntor.

Published

on

Sipas  informacioneve jozyrtare nga burime diplomatike të ‘Danas’ mësohet se raundi i ri i bisedimeve pritet të mbahet përgjatë këtyre dy ditëve.

Sipas këtyre informatave temat kryesore të diskutimit do të jenë liria e lëvizjes si dhe zbatimi i marrëveshjes së arritur më parë “që ka të bëjë me menaxhimin e integruar të vendkalimeve”.

Ndërsa delegacione do të jenë të udhëhequra nga Edita Tahiri dhe Marko Gjuriq.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending