Connect with us

Sporti

Ja kur pritet të rikthehet Ramsey

Published

on

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey po vazhdon të vuajë nga dëmtimi të cilin e pësoi kohë më parë.

Trajneri i londinezëve, Arsene Wenger nuk pret që uellsiani të rikthehet i gatshëm për të luajtur para ndeshjeve të kombëtareve, që zhvillohen në muajin tetor.

“Aaron Ramsey është ende duke luftuar me lëndimin dhe unë nuk mendoj se ai do të jetë në dispozicion për ndeshjet tona të ardhshme ndaj Basel apo Burnley. Kështu që ai nuk do të jetë i gatshëm para ndeshjeve ndërkombëtare”, deklaroi francezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending