Connect with us

Sporti

Ja kur pritet të publikohet filmi ‘I am Zlatan’ ku rolin e suedezit e luajnë dy shqiptarë

Published

on

Sipas raportimeve filmi për jetën e Zlatan Ibrahimovic pritet që të transmetohet së shpejti, përcjell Periskopi.

 

Filmi fokusohet në vitet e para të rinisë së Ibrahimovic si futbollist profesionist.

Ajo që poashtu ka bërë bujë të madhe është se në rolin e boshnjakut paraqitet fillimisht Dominic Bajraktari Andersson, aktor me origjinë shqiptare që do të luajë Zlatanin kur ishte 11-13 vjeç dhe pas këtij është Granit Rushiti që pritet të paraqitet në rolin e Zlatanit nga 17-23 vjeç.

Filmi ka filluar xhirimet në tetor të vitit të kaluar dhe pritet që të jepet premierë në verën e vitit 2021.

Shihni trailerin. /Periskopi

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending