Connect with us

Lajme

Ja cilët politikanë do t’i takojë nesër në Prishtinë ndihmës sekretarja Nuland

Published

on

Ndihmës sekretarja e shtetit amerikan, Victoria Nuland, nesër do ta vizitojë Kosovën, por takimet me zyrtarët shtetërorë do i nis që nga mëngjesi.

Takimin e parë do ta ketë në ora 8:20 me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, takim ky që do të zhvillohet në ambientët e Presidencës.

Po ashtu duke filluar nga ora 8:50,  ajo do ta zhvillojë takimin e radhës me kreun e Kuvendit Kadri Veseli në ndërtesën e Kuvendit.

Takime tjera do të ketë edhe nga ora 9:25 me  kryeministrin Isa Mustafa, zv/kryeministrin Hajredin Kuçi dhe ministrin e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj në zyrën e kryeministrit, për ta përmbyllur më pas vizitën e saj me takimin që do ta zhvillojë në ora  10:15 me zv. Kryeministrin Brainimir Stojanoviq në ndërtesën e Qeverisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending