Connect with us

Lajme

Ja çfarë moti do të jetë sot

Moti sot në Kosovë, e diel 6 nëntor 2016 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira dhe intervale me diell.

Published

on

Era do fryj nga Jug-Perendimi 10 deri 37 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 6-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 18-C.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending