Connect with us

Lajme

‘Ja ç’bisedova me vrasësin e Artan Cukut’. Administratori i pallatit jep detaje të reja

Published

on

Dalin dëshmitë për vrasjen e Artan Cukut, ish-komisarit të Policisë së Shtetit, mbrëmjen e djeshme në hyrje të pallatit ku banonte, pranë Liqenit Artificial.

Administratori i pallatti ku banonte Cuku dëshmoi në Polici se para se të ndodhte ngjarja, “pashë një djalë të veshur me të zeza, elegant dhe me kapele në kokë në hyrje të pallatit. E pashë që qëndronte aty dhe e pyeta se çfarë kërkonte. Djali shkruante në telefon dhe e mbante kokën poshtë. Më  tha se po priste t’i sillnin çelësinin. Nuk munda ta shihja në fytyrë. Më pas u largova dhe pas disa minutash, dëgjova të shtënat dhe mora vesh se çfarë ka ndodhur.

Të ndjerin Artan Cuku e njoh prej 12 vjetësh. Prej dy vjetësh banon në pallatin që administroj,” ka thënë administratori.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending