Connect with us

Lajme

Ismet Beqiri lajmërohet në Facebook (Foto)

Një veprim skandaloz e ka bërë sot kryetari i GP të LDK-së, Ismet Beqiri.

Published

on

 

Ai, siç shihet në videon e publikuar, e ka quajtur “klloshar” një qytetar të LDK-së, derisa ecte në këmbë drejt lokacionit pas bllokimit të rrugës nga ana veturave të shumta, shkruan Periskopi.

Megjithatë, nuk është zbuluar ende se si e ka “rënduar” qytetari Beqirin, që ia ktheu kaq ashpër.

Megjithatë, vet Beqiri nuk e ka sqaruar rastin ende. Ai ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook për Betejën e Koshares dhe ka publikuar fotografi të LDK-së nga aktiviteti atje, mirëpo nuk ka folur për këtë incident.

Shkrimi i plotë i Beqirit:

18 vite nga Beteja e lavdishme e Koshares,beteja e shembjes së kufirit në mes shqiptarëve.Ishte kjo ndër betejat më të rëndësisshme të UÇK-së për Lirinë e Kosovës.

Lavdi jetës dhe veprës së dëshmorëve të lirisë.

I.Beqiri

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending