Connect with us

Lajme

ISIS i pret kokën 100 vjeçarit të verbër (FOTO)

Ekzekutuesit e të ashtuquajturit Shteti Islamik, i kanë këputur kokën një njeriu të verbër 100 vjeçar, për shkak se sipas tyre, ai po praktikonte magji, shkruan Mirror.

Published

on

Fotografitë e tregojnë klerikun mysliman Sulaiaman Abu Haraz, duke u vrarë nga xhihadistët në Egjipt.

Ai ishte kidnapuar nga ferma e tij në Arish, dy javë para ekzekutimit të tij.

Imazhet e tregojnë burrin të veshur në një palë rroba të portokallta dhe xhihadistët i qëndrojnë mbi, duke i prerë kokën.

nintchdbpict000283844503

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending