Connect with us

Lajme

Ish-presidenti dënohet me burg për korrupsion

Published

on

Ish-presidenti Brazilian, Luiz Inacio Lula da Silva është dënuar nga gjykata me 9 vit e gjysmë burg për shkak të keqpqërdorimit të pozitës si dhe për shkak të korrupsionit, shkruan BBC, transmeton Periskopi.

Sipas Lula’s ky proces gjyqësorë është i montuar politikisht dhe ai ka hedhur poshtë të gjitha akuzat ndaj tij./Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending