Connect with us

Lajme

Ish-pjesëtarët e stafit të Trump votojnë për Biden

Published

on

Disa ish-pjesëtarë të stafit të Presidentit të SHBA’së, Donald Trump, kanë bërë të ditur votat e tyre në zgjedhjet presidenciale. Ata kanë votuar për kandidatin demokrat, Joe Biden.

Është një listë e gjatë e personave që kanë punuar për Trump por që më vonë është dashur të lënë punën ose janë pushuar.

Tani ata kanë votuar kundër ish-shefit të tyre.

Michael Cohen, James Comey, Omarosa Manigault Newman, Anthony Scaramucci, Miles Taylor, Alexander Vindman dhe Olivia Troye kanë shkruar në Tëitter për votën që ja kanë dhënë Bidenit,

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending