Connect with us

Lajme

Ish-ministri i LSI-së: Protesta e opozitës e ka arritur qëllimin e saj

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar protestën e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, e cila do të vazhdojë gjatë gjithë natës.

Published

on

 

Gjatë një prononcimi për televizionin pranë PS, Report TV, Manjani e konsideron legjitime protestën e opozitës.

“Ajo që është e rëndësishme, protesta e opozitës e arriti qëllimin e saj. Është vënë në axhendën politike çështja e besueshmërisë së zgjedhjeve dhe meriton diskutim shumë të gjerë”, u shpreh Ylli Manjani.

Ish-ministri i LSI deklaroi gjithashtu se mbetet për t’i diskutuar në lidhje me krijimin e një qeverie teknike, pasi siç tha ai, në politikë çdo gjë negociohet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending