Connect with us

Lajme

Ish-luftëtari i UÇK-së i gatshëm të jap jetën për Erdoganin

Published

on

Një ish-luftëtar i UÇK-së është shprehur i gatshëm që të japë jetën për  presidentin e Turqisë, Reccep Tayiip Erdogan.

Bekim Keça nga Maqedonia, pas tentim grushtshtetit mbrëmë para mediave ka thënë se e përkrah Turqinë, duke shprehur gatishmëri që të shkojë dhe të luftojë me puçistët.

Ne jemi në përkrahje të kombit turk dhe gjithashtu në përkrahje të Reccep Tayiip Erdoganit. Unë si luftëtar i uçk-së – ne jemi mobilizu dhe jemi të gatshmë si kemi luftu për trojet tona të luftojmë dhe për turkinë. Tash sa kontaktova dhe me shokët e mi që i kam në shqipëri dhe n’kosovë, gjithashtu edhe bashkëluftëtarët e mi janë të gatshmë të japin gjakun për Turqinë dhe për Reccep Tyaiip Erdoganin – dhe për Turqinë”, ka thënë ai. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending