Connect with us

Lajme

Ish-kryetari i Vlorës i shkruan qytetarit: Motra jote më erdhi vet (Foto)

Ish- Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika, është shtruar sërish në spital. Ai ka zgjedhur të shkojë në Spitalin Rajonal të Vlorës dhe jo në ndonjë klinikë private, siç ndodhi disa vite më parë kur pati probleme kardiake.

Published

on

Është vetë ish-numri një i qytetit bregdetar përmes një postimi në Facebook i cili njofton se ndodhet i shtruar në spital, por pa specifikuar problemin shëndetësor, megjithëse nuk përjashtohet që Gjika të ketë sërish probleme me zemrën. “Pit stop sot në spitalin e Vlorës! Nga stresi më thanë mjekët! Ja fusin kot, ç’ne stres unë!”, shkruan Gjika.

Rreth dy vite më parë, Shpëtim Gjika iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në zemër. Si shkak mjekët përcaktuan stresin, pasi në atë kohë, Gjika, ende në krye të bashkisë së Vlorës, po hetohej për tjetërsim prone dhe ndërtim pa leje.

Ndërkohë, ajo që bie në sy në profilin e Gjikës, janë komentet e ndjekësve të tij. Mes shumë mesazheve që i urojnë shërim të shpejtë, një qytetar i shkruan: “Vodhe gjithë Vlorën. E mbushe me beton”. Ndërsa përgjigja e Gjikës është surprizuese: “Motren tënde nuk e vodha, më erdhi vetë me qejf!”.

12

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending