Connect with us

Lajme

Ish-gazetarja e BBC-së var veten pasi humb fluturimin

Published

on

Ish-gazetarja e BBC-së të cilën e quanin “sypatrembur” , Jacqueline Sutton vari veten në banjo të aeroportit pasi i kishte ikur aeroplani, është thënë pas hetimeve gjyqësore.

Duke folur në seancë, motra e ish-gazetares së BBC-së, Jenny tha se motra e saj kishte përjetuar një moment “ekstrem të panikut”, pasi mori këtë vendim për të vrarë veten, transmeton Klan Kosova.

Reporterja e luftës Jacqueline Sutton, u gjet e varur në një dhomë fjetjeje të vogël në aeroportin Ataturk të Stambollit, pasi humbi një fluturim për në Irak tetorin e kaluar.

Miqtë e Sutton kanë shprehur shqetësimet pasi mjeku ligjor, Andrew Walker kishe shpallur vendimim e vetëvrasjes së saj.

Ai i tha gjykatës se “Ajo ishte alarmuar deri në çmenduri pasi kishte humbur avionin e saj”.

“Ajo i kishte thënë  stafit se nuk kishte para për të paguar për një tjetër dhe filloi duke qarë. Ata i thanë asaj se nuk mund të bëjnë asgjë lidhur me këtë rast”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending