Connect with us

Lajme

Ish-futbollisti i Kroacisë dëshiron të bashkohet me Kosovën

Published

on

Elvir Maloku mund të bëhet pjesë e Përfaqësueses së Kosovës pasi ka shprehur vetë dëshirë të bashkohet me grupin. Pas Shqipërisë, Austrisë, Suedisë dhe Norvegjisë, Kosova mund të marrë dhe një ish-lojtar të kombëtares së Kroacisë.

Elvir Maloku, mesfushori që ka luajtur me U-15, U-17 dhe U-19 të Kroacisë, dëshiron të vesh fanellën e vendlindjes së tij, edhe pse vitin e kaluar pranoi të luajë me U-21 të Shqipërisë, tek e cila u ftua në disa ndeshje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending