Connect with us

Lajme

Ish-deputetja kosovare tregon për sulmin në Stokholm

Published

on

Këtë të premte kryeqyteti i Suedisë – Stokholm ishte cak i terroristëve.

Një sulmues hyri me një kamion në një qendër tregtare ku pati edhe të vdekur.

E për ish-deputetet e Parlamentit të Kosovës, Qibrie Hoxha që jeton në Stokholm, pas këtij akti jeta atje u paralizua.

E sipas saj jetë nga ky sulm ndërruan tre veta.

“Në fillim kur ndodhi kjo, policia ka qenë mjaftë e rezervuar dhe nuk u cilësua si akt terrorist dhe më pas u kuptua se ishte i tillë”, ka thënë Hoxha për Klan Kosova.

“Ka njerëz që ende gjinden brenda nëpër vendet e tyre të punës. Ka një kaos të jashtëzakonshëm, as trenat nuk funksionojnë dhe janë ndërprerë të gjitha aktivitetet. Stokholmi ishte i paralizuar”, ka shtuar ajo.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending