Connect with us

Lajme

Ish-ambasadori i Shqipërisë në Kosovë do të shpallet “Qytetar nderi i Deçanit”

Ish-ambasadori i Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Islam Lauka do të shpallet ‘’Qytetar Nderi i Deçanit’’.

Published

on

Dorëzimi i titullit në fjalë tek ish- ambasadori Lauka, do të bëhet të hënën në një ceremoni solemne të përgatitur në Sallën e Kuvendit të Komunës së Deçanit.

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë figura të shquara nga jeta politike e akademike nga Kosova e Shqipëria.

Lauka shpallet qytetar nderi për kontributin e dhënë për çështjen kombëtare në përgjithësi dhe lirinë e Kosovës në veçanti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending