Connect with us

Lajme

Irani kërcënon hapur SHBA-në: Një veprim tjetër kundër Sirisë nuk do të mbetet pa përgjigje

Published

on

Një veprim tjetër nga SHBA-ja kundër Sirisë nuk do të mbetet pa përgjigje, theksoi sot ministri iranian i Mbrojtjes, Hossein Dehgan, i cili zhvilloi takime të veçanta me homologët rus dhe sirian.

Aleati i presidentit Bachar al-Assad, ka kritikuar ashpër sulmet amerikane, të kryera javën e kaluar kundër një baze ushtarake të regjimit sirian, pas një sulmi kimik të dyshuar në veriperëndim të vendit kryer nga Damasku.

“Amerikanët do ta paguajnë shtrenjtë nëse përsërisin veprimet e tyre dhe duhet të dinë që veprimet e tyre nuk do të mbeten pa përgjigje”, deklaroi Dehgan, gjatë një bisede telefonike me homologun rus, Sergei Choigou, vendi i të cilit është një aleat tjetër i fuqishëm i Damaskut, njoftoi Ministria iraniane e Mbrojtjes.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending