Connect with us

Sporti

Interi i thotë mirëmëngjesi fansave duke i premtuar një befasi (Foto)

Published

on

Inter është duke menduar të përforcohet me disa lojtarë të klasit botëror deri në fund të afatit kalimtar të verës.

Gjiganti italian deri tashmë ka zyrtarizuar Milan Skriniar dhe është afër kompletimit të transferimit të mesfushorit, Borja Valero.

Por, Nerazzurrët i kanë kërkuar tifozëve të qëndrojnë sy hapur në rrjetet sociale, pasi do ketë një befasi.

“Mirëmëngjesi, fansa të Interit! Mbani sytë në Instagram dhe Snapchat sot. Interi po vjen”, ka shkuar skuadra zikaltër.

Angel Di Maria, James Rodriguez? Kjo mbetet të shihet në vazhdim.

https://www.facebook.com/Inter/posts/1576234369093363

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending