Connect with us

Sporti

Interi nesër zyrtarizon trajnerin e ri (Foto)

Interi ka gjetur më në fund zëvedësuesin e të larguarit, Frank De Boer që është shkarkuar një javë më parë.

Published

on

Është fjala për ish trajnerin e Bolognas dhe Lazios, Stefano Pioli, i cili tashmë është konfirmuar nga të gjitha mediat italiane.

Pioli do të zyrtarizohet nesër nga Interi si trajner i skuadrës milaneze, kurse përkrah tij si asistent do të jetë legjenda e ”Nerrazzurëve”, Walter Samuel. /Periskopi.com

ROME, ITALY - SEPTEMBER 25:  Head coach Stefano Pioli of Lazio issues instructions during the Serie A match between SS Lazio and Udinese Calcio at Stadio Olimpico on September 25, 2014 in Rome, Italy.  (Photo by Tullio M. Puglia/Getty Images)

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending