Connect with us

Sporti

Inter në epërsi ndaj Napolit: Një karton i kuq dhe një gol – ja detajet

Published

on

Inter është nikoqir i Napolit në derbin e xhiros së 12-të në kampionatin italian Serie A, transmeton Periskopi.

Eshtë skuadra e Interit ajo që ka arritur e para ta shënojë golin e avantazhit, autor i së cilës është Romelu Lukaku.

Lukaku shënoi nga pika e bardhë, dhe kjo penallti erdhi pas përjashtimit me të kuq të sulmuesit Insigne.

Kujtojmë se të dy skuadrat janë në formë të jashtëzakonshme dhe nuk din për humbje ndeshjet e fundit.

Shihni penalltinë. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending