Connect with us

Sporti

‘Intelektualët’ pushtojnë Pejën, krijojnë atmosferë fantastike (Foto)

Njëri nga tifo grupet më të mëdha në Kosovë, Intelektualët nga Gjilani kanë dhuruar edhe një herë spektakël.

Published

on

Bardh e kaltërtit kanë udhëtuar në një numër tejet të konsiderueshëm në Pejë për ta përkrahur skuadrën e tyre të zemrës Dritën ndaj Besës.

Fotot e postuara nëpër rrjete sociale tregojnë më së miri për udhëtimin masiv të tifozëve bardh e kaltër.

Edhe pse temperatura e ulëta, kjo nuk i ka penguar tifozët gjilanas që të zhvishen dhe të krijojnë një atmosferë të nxehtë.

Duhet theksuar se nga Gjilani, tifozët kanë udhëtuar në mënyrë të organizuar me katër autobusë. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending