Instagram fshin foton provokuese të Belluccit

Para dy javësh, Monica Bellucci postoi një fotografi shumë të nxehtë në Instagram, mirëpo atë nuk mund ta gjeni më në profilin e saj.

Aktorja 51-vjeçare kohë pas kohe krenohet me dukjen e saj duke publikuar imazhe që nuk i shkojnë përshtat moshës që ka.

Mirëpo, bukuria dhe dukja rinore ia lejojnë italianes që të veprojë në atë mënyrë.

Fotografia e publikuar në Instagram e shfaqte atë në një pishinë, ndërsa ekspozonte modestinë e saj.

Një imazh i tillë thyente rregullat e këtij rrjeti social, prandaj është larguar. Sidoqoftë, fotografi Fred Meylan e ka risjellë në profilin e tij, por kësaj radhe të censuruar. /Telegrafi/

monica

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION