Connect with us

Sporti

Iniesta godet ashpër bashkëlojtarët e tij

Published

on

Andres Iniesta ka folur pas humbjes 3:0 nga Juventusi në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

31-vjeçari ka deklaruar se skuadra e tij nuk ishte e mirë në pjesën e parë, gjë që u kushtoi me dy gola të pranuara.

“Ne i bëmë gjërat gabim, sidomos në pjesën e parë, dhe Liga e Kampionëve të ndëshkon kështu me dy gola në pjesën e parë”, ka deklaruar Iniesta pas ndeshjes. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending