Connect with us

Lajme

Informacionet e fundit nga Policia Austriake: Njëri nga sulmuesit është vrarë, disa të plagosur

Published

on

Policia e Austrisë ka dalur me deklaratë zyrtare lidhur me sulmin në kryeqytetin e Austrisë.

Çfarë mund të konfirmojmë deri më tani:

* Rreth orës 20:00 të shtëna në zonën Seitenstettengasse

* Disa autorë me armë të gjata (pushkë)

* aktualisht gjithsej 6 skena krimi

* 1 fatalitet, disa të plagosur rëndë përfshirë një oficer policie

* 1 autor i krimit u qëllua për vdekje nga policia

Situata e rëndë po vijon në Vjenë teksa policia bënë thirrje që qytetarët të qëndrojnë brenda shtëpive dhe të mos dalin deri në kthimin e rendit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending