Connect with us

Lajme

Incident në protestën në Shkup – Automobili futet në kolonën e protestuesve

Published

on

Një automobil është futur në turmën e cila ka protestuar pasditen e djeshme në Shkup dhe që ka lëvizur drejt Qeverisë.

Nuk ka pasur të lënduar, por veprimi i këtillë i vozitësit arrogant ka shkaktuar befasi dhe reagime të qytetarëve.

Në Shkup dje u mbajt protesta e radhës antiqeveritare në kuadër të të ashtuquajturit “Revolucion i Larmë”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending