Connect with us

Lajme

Importi i energjisë elektrike fryn faturat në Kosovë

Kohëve të fundit qytetarët janë ankuar se ka ngritje të çmimeve të energjisë elektrike dhe se faturat e tyre janë më të larta për dallim nga muajt e tjerë.

Published

on

Adelina Murtezaj-Bajrami zyrtare për media në Zyrën e Rregullatorit për Energji, tregoi se në Kosovë nuk ka prodhim të mjaftushëm të ernegjisë dhe në raste kur ngritet konsumi i energjisë, e që ndodhë gjatë kohës se dimrit, ne detyrohemi të importojmë energji dhe kjo reflektohet në faturat e konsumatorve.

Ajo tha se problemi me tarifat  përsëritet çdo vit dhe kjo ndodhë kryesisht në kohën e sezonit dimërorë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending