Connect with us

Lajme

Identifikohet i dyshuari për vrasjen e të riut në Ferizaj

Published

on

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka thënë se është identifikuar autori i dyshuar i vrasjes që ka ndodhur sonte në Ferizaj.

“Vrasja është kryer me revole. Jemi në vendin e ngjarjes dhe kaq mund të them për momentin”, tha shkurt ai për Kallxo.com.

 Pak më parë u raportua se një person është vrarë sonte në rrugën “Reçaku” të Ferizajt.

Sipas Policisë Rajonale të Ferizajt viktima është një person i moshës 20-30 vjeçare.

Kryeprokurori Jashari tha se autori i dyshuar për këtë vrasje tashmë është identifikuar dhe Policia është vënë në veprim.

“Ende nuk dihet ndonjë motiv që mund të ketë ndikuar në shkaktimin e vrasjes”, tha kryeprokurori.

Sipas tij, i dyshuari është i moshës afërsisht të njëjtë me viktimën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending