Identifikohen 2 shqiptarët që humbën jetën në aksidentin tragjik në Itali

Dy shqiptarë kanë humbur jetën, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën “16”, në aksin rrugor San Severo-Termoli pranë fshatit San Paolo di Civitate.

Periskopi.com Lajme

 

Sipas mediave vendase dy mjete tip “Benz” janë përplasur kokë më kokë, ndërsa kanë humbur jetën shqiptarët Shkëlzen Ndreu 28 vjeç dhe Blerim Beci 31 vjeç.

Shqiptarët kane humbur jetën në vendngjarje si pasojë e përplasjes së fortë mes dy mjeteve, ndërsa të plagosurit janë transportuar në spital për ndihmën mjekësore.

Shpërndaje në: