Connect with us

Sporti

Icardi: Mund ta mposhtim Juventusin

Published

on

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi beson se skuadra e tij mund ta mposhtë Juventusin në sfidën e fundjavës.

Zikaltërit dhe bardhezinjtë takohen të shtunën për të zhvilluar derbin e javës në Serie A.

“Juventus është klub që mund të mposhtet”, tha Icardi.

“Në vitet e fundit ata kanë fituar gjithçka. Ata janë përforcuar në tregun e transferimeve, kështu që ne do të shohim se si do të përfundojë ndeshja. Unë gjithmonë dua të fitoj, nuk më pëlqejnë humbjet”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending