Connect with us

Sporti

Ibrahimovic tregohet hero përsëri duke e shpëtuar Utd nga humbja

Manchester United përsëri ka dështuar në shtëpi të vet të nxjerrë rezultat pozitiv, kësaj radhe ka barazuar me skuadrën e Evertonit me rezultat 1 me 1.

Published

on

Evertoni kaloi në epërsi nëpërmjet kapitenit të tyre, Phil Jagielka pas një hutie në mbrojtjë të United.

Por, ‘Djajët e kuq’ nuk u dorëzuan deri në fund dhe arritën të barazojnë rezultatin në minutën e 94’ nëpërmjetë Zlatan Ibrahimovic. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending