Connect with us

Sporti

Ibrahimovic refuzon ofertën nga La Galaxy, dëshiron qëndrimin në Premier Ligë (Foto)

Published

on

E ardhmja e sulmuesit suedez, Zlatan Ibrahimovic ende nuk është bërë e ditur.

Ibrahimovic për momentin është lojtar i lirë, pasi atij nuk iu vazhdua kontrata nga Manchester United.

 

Arsyeja ishte lëndimi që e kishte pësuar në fund të sezonit dhe që ky lëndim do ta mbajë atë jashtë fushave të gjelbërta deri në fillim të vitit 2018.

Por ditëve të fundit janë shtuar zërat se ai mund të rikthehet në Old Trafford.

Trajneri portugez, Jose Mourinho në konferencën për shtyp kishte deklaruar se Utd e ka derën e hapur për Ibra-n dhe se mund t’i ofrohet një kontratë e re.

 

35 vjeçari është duke u shëruar nga lëndimi në gju në qendrën stërvitore të United, Carrington.

Qëllimi i Ibrahimovic është të vazhdoj kontratën edhe për një vit tjetër me ‘Djajtë e Kuq’, pasi dëshiron të fitojë trofe në Angli.

Ai besohet se ka refuzuar një ofertë të majme nga klubi amerikan, La Galaxy. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending