Connect with us

Sporti

Ibrahimovic mbret i futbollit në Suedi

Ish anëtari i shumë skuadrave europiane është një nga personalitetet më të mëdha në Suedi dhe ai konsiderohet si një ‘mbret’.

Published

on

Ish anëtari i shumë skuadrave europiane është një nga personalitetet më të mëdha në Suedi dhe ai konsiderohet si një ‘mbret’.

Ibra është zgjedhur edhe në këtë vit si futbollisti më i mirë suedez.

Zgjedhja e ‘Ibracadabras’ si futbollisti i vitit ishte e 11-ta në karrierën e tij, duke qenë dukshëm futbollisti më i mirë në histori të shtetit skandinav. /Periskopi.com/

ibra

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending