Connect with us

Sporti

Ibrahimovic është një rrahgjokës

Mbrojtësi i Fenerbahce, Simon Kjaer ka folur pas përplasjes me Zlatan Ibrahimovic në sfidën e mbrëmshme.

Published

on

Fenerbahce mposhti Manchester Unitedin në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të Europa Ligës, ndërsa në fushë ndodhi edhe një incident i pahijshëm, kur sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic e kapi për fyti mbrojtësin e skuadrës turke, Simon Kjaer.

Dhe, ky i fundit e quan suedezin një rrahgjokës.

“Unë në fakt nuk e dëgjova atë që ai e tha, por unë e di se ai nuk ishte i lumtur”, deklaroi Kjaer.

“Ai është një tip i lojtarit rrahgjokës, i cili është arrogant. Kjo është mënyrë se si ai luan”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending