Connect with us

Sporti

Ibra vazhdon të tregojë se nuk njeh moshë, tashmë do ta shohim me dy profesione të reja

Published

on

Legjenda suedeze e futbollit, Zlatan Ibrahimovic do t’i mbushë 40 vjeç në shtator, mirëpo kjo nuk e ndalë të jetë larg fushës si dhe larg punës së tij si stilist, natyrisht të gjithë do të donin ta kishin enërgjinë e tij.

Zlatan do të marrë pjesë në Sanremo si prezantues televiziv, nga data 2 deri me 6 mars, teksa sulmuesi suedez ka nisur punën edhe si stilist.

 

 

Me anë të një postimi në rrjetin social. Instagram, sulmuesi me origjinë nga Bosnja ka prezantuar linjën e tij të veshjeve në bashkëpunim me Dsquarted. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending