Connect with us

Sporti

Ibra: Këto janë raportet e mia me Pogba’n

Published

on

Sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic ka folur rreth raporteve në mes tij dhe bashkëlojtarit të tij Paul Pogba.

Ai thotë se ka marrëdhënie të mira me të, si dhe shton se francezi është një lojtar i cili punon shumë.

“Marrëdhënia ime me Pogba është qetë. Kur unë flas ai më dëgjon. Paul është një lojtar me talent të madh”, deklaroi Ibrahimovic.

“Tani ne duhet të jemi realistë. Njerëzit i bëjnë shumë presion atij. Transferimi i tij është duke u përfolur ende shumë. Unë nuk e njihja atë më parë dhe tani që e njoh personalisht, unë mund t’iu them se ky është një person që punon jashtëzakonisht shumë”, përfundoi suedezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending