Connect with us

Sporti

Ibra dëshiron të përfundojë karrierën te Napoli

Published

on

Sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic dëshiron të mbyllë karrierën te skuadra nga Serie A, Napoli.

Këtë e ka konfirmuar agjenti i yllit suedez, Mino Raiola.

“Zlatan më ka thirrur dhe më ka thënë: Mino, unë dua të përfundoj karrierën në Napoli”, deklaroi Raiola.

Agjenti i tij beson se mentaliteti i skuadrës në fjalë është i ngjashëm me atë të 35-vjeçarit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending