Connect with us

Sporti

Ia mori Mane’n, Liverpool do edhe dy yje të Southampton

Pasi transferoi Sadio Mane nga Southampton në verën e fundit, Liverpool i do edhe dy yje të kësaj skuadre.

Published

on

Bëhet fjalë për dyshën mbrojtëse, Virgil van Dijk dhe Sam McQuenn, të cilët trajneri Jurgen Klopp është i interesuar t’i transferojë në Anfield Road.

Aktualisht Liverpool po kalon nëpër një formë tejet të lartë në Premier Ligë, ku pritet të garojë edhe për titull në këtë sezon. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending