Connect with us

Lajme

I thyhet vetura Mimoza Kusarit

Published

on

Sot herët në mëngjes, rreth orës 07:00h është thyer vetura e kryetares së Gjakovës Mimoza Kusari- Lila.

Vetyra e Kusarit- Lila ka qenë e parkuar në Gërmisë përderisa ajo po kryente vrapimin e përditshëm në parkun e “Gërmisë”.

Këtë e ka konfirmuar për zëri.info edhe vet kryetarja Kusari- Lila e cila thotë se i është thyer vetura meqë rast i është vjedhur një kulet dhe disa dokumente personale.

“ Herët sot në mëngjes më është thyer vetura, si çdo ditë që shkoj në Gërmi për të vrapuar, kur jam kthyer nga vrapimi në ora 07:00h e kam parë që më është thyer vetura. Më është vjedhur kuleta personale si dhe disa dokumente. Nuk e di nëse ka qenë vjedhje ordinere apo jo, por që ka pas edhe vetura tjera përreth. Ka mbet policia që ta hetoj rastin:, ka thënë Kusari-Lila.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending