Connect with us

Sporti

I kuptoj tifozët që janë të zhgënjyer

Published

on

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho thotë se e kupton zhgënjimin e tifozëve pas disfatës në javën e kaluar nga Watford 3:1.

Por, portugezi beson se mbështetësit e United do të jenë gjithmonë pas klubit për ta përkrahur atë.

“Unë mund t’i kuptoj plotësisht nëse tifozët janë të zhgënjyer me rezultatin e javës së kaluar”, tha Mourinho.

“Ne tani kemi tre ndeshje rresht  në shtëpi dhe unë jam i sigurtë se tifozët do të mbështesin skuadrën siç kanë bërë gjithmonë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending