Connect with us

Sporti

I kënduan për ditëlindje, Steven Gerrardin e emocionon videoja e ish- klubit

Published

on

Lojtarët dhe stafi i klubit të Liverpoolit morën pak minuta nga koha e tyre e stërvitjeve këtë mëngjes, ata kënduan për ditëlindjen e ikonës, Steven Gerrard, i cili mbush plot 40 vjet.

 Gerrard lifts the Champions League with Liverpool

Skuadra ku është rritur si futbollist, kanë befasuar Steve, me videon ku shihen duke kënduar: “Urime ditelindjen, i dashur Stevie” në disa gjuhë, sot në Melwood.

Shihni videon më poshtë. /Periskopi.com

https://www.instagram.com/p/CAz8CgAJ4NY/?utm_source=ig_embed

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending