Connect with us

Sporti

I infektuar me Covid, kështu Dzeko përshëndetet me fëmijët nga izolimi

Published

on

Pas lajmit të infektimit të tij me koronavirus që u përcoll në të gjitha mediat botërore sportive, Edin Xheko është duke kaluar karantinën në shtëpinë e tij në Romë.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit bomber boshnjak është i vetë-izoluar në një dhomë të “tejdukshme”, ku shfaqet duke u argëtuar me fëmijët e tij dhe ata po përshëndetin gjigandin e Romës.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending